Разделы:

imgonline-com-ua-Resize-u57YVYCL1McmSfWy

Выставка «… Чудо-сон, Чудо-сад …» Александра Сердюка

163

Дата: 15.02.2017 - 28.02.2017

Время: 19:00 - 20:45

Цена: Бесплатно

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Приглашаем  на художественную выставку «… Чудо-сон, Чудо-сад …» Александра Сердюка! Экспозиция для посещения будет открыта с 15.02.17-28.02.17 в галерее White World.

Торжественное открытие выставки произойдет 15.02.17 в 19:00.

 

Идея выставки носит сугубо романтический характер, поскольку приурочена ко Дню Св. Валентина. Ежегодный праздник дал толчок задуматься, что такое цветок в отношениях влюбленных.

Живописные работы наполняют, на первый взгляд, простые вещи гораздо глубже содержанием, когда атрибут праздника становится не просто фауной, а знаком отношений между мужчиной и женщиной, и становится центральным содержанием в мире романтической любовной лирики. Эти рассуждения и стали толчком к созданию работ для выставки «… Чудо-сон, Чудо-сад …», которая приглашает зрителя войти в мир романтики и сделать паузу среди повседневности.

 

Центр Современного Искусства «Белый Свет»

Ул. Пушкинская 21

 

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF