Разделы:

b2991e4747a7
Выставка

Выставка картин в стиле Fish Art Елены Журавской

464

Дата: 15.11.2016 - 10.12.2016

Время: 12:00 - 18:00

Цена:

Место проведения: Дом природы

Загрузка карты ....

Подробнее:

Киевский городской Дом природы приглашает посетить персональную выставку мастера Елены Журавской «Кiсточкове мереживо» — автора уникальных картин, материалом для которых послужили… рыбьи косточки.

Есть художники, которые создают свои картины, совсем не используя красок. Их заменяют совершенно неожиданными природными и искусственными материалами. Елена Журавская – завзятый рыболов и после очередной рыбалки косточки и чешую от карасей, окуней, щук и других видов рыб не выбрасывает, а превращает их в искусство.

Собранный материал предварительно тщательно промывается, высушивается, затем красится и лакируется. После этого кости и чешую можно крепить на основу картины. Готовую картину Елена покрывает белым и перламутровым лаком, а затем проверяет на крепость молотком. Этому искусству она научиласть самостоятельно и тепер каждый день совершествуется в своём необычном хобби. На выставке представлено 40 картин мастера в стиле Fish Art. Адрес: ул.Рогнединская,3 (ст.метро «Палац спорту»)

Выставка работает: вторник -суббота с 12:00 до 18:00 (на вход до 17-00)

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF