Разделы:

Взрослые игры
Спектакль, Театр

Взрослые игры

12

Дата: 05.04.2017

Время: 19:00

Цена: от 180 грн. до 950 грн.

Место проведения: МЦКИ Октябрьский Дворец

Загрузка карты ....

Подробнее:

Умопомрачительная комедия на сцене Октябрьского Дворца! Здесь, в сердце столичной культуры, вы станете свидетелем невероятных интриг, тайн, романтики и сентиментальностей. Чудесную атмосферу загадочности в духе Агаты Кристи и море искрометного юмора вам подарят такие известные актеры, как Даниил Спиваковский, Дарья Фекленко, Владимир Стержаков, Алена Яковлева, Александр Шаврин и любимая многими за свои комедийные роли Ольга Прокофьева!

Неожиданные курьезы и резкие повороты сюжета История начинается с приглашения на званый ужин — и вот уже перед нами изысканный парижский ресторан, в котором собралась компания состоятельных женщин и мужчин. Однако, ни самого виновника торжества — знаменитого адвоката, ни его супруги в зале не видно. В ожидании самых главных гостей, приглашенные — три семейные пары — постепенно начинают выяснять отношения между собой, ностальгировать о временах наивной и чистой любви, а также осознавать многие свои ошибки…

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF