Разделы:

fb

Зимовий Чернівецький Фортель

566

Дата: 24.12.2016 - 25.12.2016

Время: 12:00 - 19:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

24-25 грудня 2016 р. в ТЦ «Екватор» найкращі чернівецькі майстри запропонують чернівчанам безмежний вибір святкових подарунків ручної роботи на сьомому соціально-мистецькому ярмарку «Зимовий Чернівецький Фортель».

Цієї зими, Фортель знову об’єднає 30 творчих, талановитих та соціально відповідальних майстрів. Участь в заході — не просто засіб самопрезентації або простір для продажу, адже кожен з учасників погоджується віддати частину свого заробітку на потреби бездомних людей, якими опікується «Народна допомога».

Чернівчани та гості міста знову матимуть нагоду обрати найкращі крафтові вироби серед чисельного асортименту: іграшок, дитячих прикрас та аксесуарів, косметики ручної роботи, прикрас, виконаних в різних техніках, предметів декору. Але мешканцям міста також важливо знати, що купуючи будь-яку річ вони не тільки забезпечують свій гарний та святковий настрій, але й одночасно піклуються про тих людей, які знаходяться у важкій життєвій ситуації та потребують підтримки.

ГО «Народна допомога», автор ідеї «Чернівецького Фортелю» та організатор ярмарку наголошує, що захід спрямований на посилення порозуміння в громаді, руйнування негативних стереотипів щодо бездомних людей та спільне виконання гарної, творчої та цікавої справи для м. Чернівці, його мешканців та гостей.

 

FB: https://www.facebook.com/chernivtsifortel

Instagram:@chernivtsifortel

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.