Разделы:

Личности

Хемінгуей «Старий та море»: кращі цитати

98460

20:58, 7 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

А ви знали, що цього дня річниця виходу в світ повісті Ернеста Хемінгуея “Старий і море”? Спеціально до цього дня CHANGEUA підготував підбірку кращих цитат із твору письменника. Класику добре читати не як елемент шкільної програми, а як свідомий вибір. Отож, перечитайте ще раз та вдумайтеся.

  1. Все у нього було старе, окрім очей, а очі кольором були схожі з морем, веселі очі чоловіка, що не здається.
  2. Щастя приходить до людини у різному вигляді, хіба його впізнаєш? Я би, до прикладу, взяв небагато щастя у будь-якому вигляді і заплатив би за нього все, що попросили би.
  3. Чому старші люди прокидаються так рано? Невже для того, щоб продовжити собі хоча би цей день?
  4. Нехай вона думає про мене краще, ніж я є насправді, і тоді я і направду ставатиму кращим.
  5. Спочатку просиш взайми, а потім просиш милостиню.
  6. Людина створена не для того, щоб терпіти поразки. Людину можна знищити, але не можна перемогти.
  7. Уяви собі: людина щодня намагається вбити місяць! А місяць від неї втікає. А якби людині довелося щодня полювати на сонце? Ні, що не говори, нам ще дуже повезло!
  8. Звідки жінці знати, що за словами, що їй кажуть, немає нічого, що ти кажеш їх просто за звичкою і заради власного спокою.
  9. Немає чого думати над тим, що грішне, а що ні. Зараз про це вже пізно думати, та й нехай гріхами займаються ті, кому за це платять. Нехай вони і думають про те, що таке гріх.
  10. Звісно добре, коли людині щастить. Але я волію бути точним у своїй справі. А коли щастя прийде, я буду до нього готовий”.
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.