Разделы:

Ірина Скобцева

шоу-биз

Ірині Скобцевій виповнюється 91 рік: історія кохання всього життя

410

11:57, 22 Август 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Кажуть, за свою любов потрібно боротися. Своє право бути поруч з Сергієм Бондарчуком Ірина Скобцева буквально вирвала у долі.

Вона бачила в ньому не тільки гарного чоловіка, але і геніального режисера. На відміну від першої дружини Бондарчука — Інни Макарової, вона жертвувати кар’єрою не хотіла. Скобцева ж стала для Бондарчука тилом. Варила йому обіди, носила загорнуті в рушник каструльки на знімальний майданчик, відмовлялася від гастролей.

Ірину Скобцеву Сергій Бондарчук вперше побачив на художній виставці. Спочатку  помітив її портрет серед багатьох інших. А потім і саму Ірину.

Дружина, муза, хранителька домашнього затишку — усім цим була для режисера Сергія Бондарчука — Ірина Скобцева. Одна з найвродливіших артисток радянського кіно, яка не боялася забувати про власну кар’єру і дбати про чоловіка.

Наступна зустріч пари сталася на зйомках фільму «Отелло». Бондарчуку грав роль Отелло, а Скобцева — Дездемони. «В кадрі він взяв мене за руку, і так — рука в руці — ми прожили разом сорок років.  До речі, Сергій Федорович завжди любив жартувати з цього приводу: «Спершу задушив, а потім одружився».

Раніше ми повідомляли День памяти Александра Демьяненко: Пять других ролей вечного студента Шурика

Теги:

Loading...

Читайте также