Разделы:

Новости

Країна палаців — Індія

472

21:27, 21 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Чимало розкішних королівських споруд розташовано на території Індії. Помпезні, яскравих кольорів з чудовими арками та фантастичними садами — кожний прекрасний по-своєму. Деякі з них і досі залишаються резиденціями королівських сімей, інші ж перетворені в люксові готелі. Пропонуємо маленьку віртуальну подорож замками Індії, які з’явились там, ніби із казки.

1. Однією з причин чому місто Джайпур входить до топ-туристичних місць — це палац Хава-Махал. Розкішна п’ятиповерхова конструкція повинна була дозволити королівським жінкам спостерігати за життям поза палацом, адже виходити за межі території їм було заборонено.

redigo.ru

redigo.ru

2. Міський палац в Удайпурі — це  комплекс з 11-ти величних будівель на березі озера Пічола.

Міський палац в Удайпурі

travel.tickets.ua.

3. Майсурський палац є офіційною резиденцією Водеяров — колишньої королівської сім’ї Майсура. Будівля збудована в 1912 році і представляє суміш декількох архітектурних стилів: індуїстського, мусульманського та готичного.

www.cafegardesh.com

www.cafegardesh.com

Мабуть, найбільше його краса вражає вночі.

Майсурський палац

asiapacifictours.in

4. Приголомшливий архітектурний шедевр побудований з білого мармуру — Тадж-Махал. Це найбільш відоме місце Індії, там знаходиться гробниця дружини колишнього імператора Моголів. Відображення замку, у воді перед входом, символізує дух будівлі.

Тадж-Махал

meros.org

5. Місто Фатехпур-Сікрі було столицею Імперії Великих Моголів під час правління Акбара Великого в 1571—1585 роках. Там побудований комплекс храмів, палаців, пам’ятників повністю зроблених з яскраво-червоного пісковика.

navigator-ua.com

navigator-ua.com

6. Палац у Вадодарі — місто у західному штаті Гуджарат -є однією із найкрасивіших споруд країни. Тут раніше мешкала королівська родина. Щоб побудувати палац знадобилось 6 млн. рупій. Сьогодні тут є безліч садів, поле для гольфу, чудовий інтер’єр, наповнений дорогоцінними люстрами, творами мистецтв та мозаїкою.

Палац у Вадодарі

www.besttourismplaces.com

7. Палац Бангалорі, розташований в південно-західному штаті Карнатака, сьогодні знаходиться у приватній власності. Будівництво тривало з 1862 до 1944 року. Він виконаний в унікальному стилі, поблизу немає нічого схожого, що додає йому ще більшого контрасту.

www.remotetraveler.com

www.remotetraveler.com

8. Палац 17-го століття, нині перетворений на розкішний готель. Джагмандір розташований на окремому острові, тому гості змушені доправлятись до нього водяним шляхом. Однак це не псує враження від візиту і протягом років готель-замок почали називати “сад небес”.

Джагмандір

kumbhatour.in

Теги:

Loading...

Читайте также