Разделы:

kharkov

В регионе

На Полтавському Шляху ремонтують дорогу

154

11:23, 14 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Дорожнє покриття по вул. Полтавський Шлях, на ділянці від вул. Холодногірської до автостанції «Холодна Гора», ремонтують бригади КП «Шляхрембуд».

Як повідомив майстер підприємства Михайло Микитчук, у зв’язку з великим транспортним потоком на даному об’єкті було сильно пошкоджено асфальтне покриття, і прийнято рішення провести капітальний ремонт дороги аж до її заснування. Всього в ході робіт планується відновити понад 2 тис. кв. м проїжджої частини і укласти 400 т асфальту, в тому числі 100 т нижнього шару і 300 т верхнього, пише redpost.

«На початку реконструкції було зрізано понад 30 см асфальтобетону, ми дійшли до основи дороги, висипали близько 25 см щебеню і поклали нижній шар асфальтобетону. Для посилення була покладена сітка зі скловолокна, а зверху неї поклали ще два шари асфальтобетону. Рух транспорту на даній ділянці було обмежено», — зазначив майстер.

Читайте також: Мужчина украл шоколад в магазине на АЗС и стал известным на весь Харьков (ВИДЕО)

На період реконструкції рух транспорту здійснюється вільною від проведення робіт смугою.

За словами Михайла Микитчука, крім вул. Полтавський Шлях, комунальники реконструюють вул. Тернопільську, де планується відновити близько 3 тис. кв. м дороги. У найближчих планах підприємства — капітальний ремонт вул. Петра Свинаренка та вул. Івана Каркача.

Loading...

Читайте также