Разделы:

asfalt

В регіоні

На вулиці Достоєвського укладають новий асфальт

154

14:52, 9 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Бригади дорожніх робітників проводять капітальний ремонт вул. Достоєвського.

Дорога з’єднує Основ’янський і Новобаварський райони, тому має важливе значення в міському русі. Асфальтне покриття на вулиці з часом зіпсувалося, тому було вирішено почати ремонт, пише redpost.

Як повідомив інженер КП «Шляхрембуд» Олександр Свичкарь, першими будуть оновлені найпроблемніші ділянки. Комунальники вже зняли старий асфальт на ділянці протяжністю 500 м. В процесі ремонту буде укладено близько 1 тис. тонн асфальтобетону на проїжджій частині завширшки 16 м.

«Торік наші колеги поклали новий асфальтобетон на ділянці від Карачівського шосе. Ми продовжуємо ремонт і плануємо заасфальтувати ділянку до вулиці Валдайської. Буде якісне асфальтобетонне покриття без ям», — зазначив Олександр Свичкарь.

Читайте також: На водоеме под Харьковом мужчина попал под винт моторки

За його словами, завершити роботи планується в найкоротші терміни, якщо дозволить погода.

Також в планах підприємства на найближчий час — ремонт проїжджої частини бул. Богдана Хмельницького (близько 14 тис. кв. м), вул. Аерофлотської (15 тис. кв. м), вул. Матросова (6,5 тис. кв. м), вул. Проскури (6 тис. кв. м) і пров. Рибасівського (3,5 тис. кв. м).

Олександр Свичкарь зазначив, що рух на дорогах перекриватиметься повністю або частково, і про це водіїв і пішоходів попереджатимуть заздалегідь.

Loading...

Читайте также