Разделы:

koronavirus

В регіоні

У Харкові на спеціальних навчаннях імітували спалах коронавірусу

273

10:24, 10 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Під час навчань зімітували ситуацію, що в лікарню поступив дзвінок від жінки з підозрою на Covid-19.

Коронавірус продовжує поширюватися світом. В Україні поки зафіксований лише один випадок зараження. Лікарів заздалегідь готують до можливого спалаху хвороби. Спеціальні навчання пройшли в лікарні №13 у Харкові.

Під час навчань зімітували ситуацію, що в лікарню поступив дзвінок від жінки з підозрою на Covid-19. На виклик з’їхалися представники ДСНС, дезінфектори та швидка допомога, пише 24tv.ua.

У харків’янки, нібито, температура, і до того ж вона тільки що повернулася з-за кордону. Жінку приймали в кабінеті з окремим входом, доступу іншим хворим немає. У таких ситуаціях лікар повинен діяти оперативно. Від правильного діагнозу залежить, чи вдасться обмежити подальше поширення вірусу.

Читайте також: Двойной пожар на Селянской (ВИДЕО, ФОТО)

«Головне завдання ставиться перед лікарем, до якого приходить пацієнт. Це і правильний збір анамнезу, та правильність поведінки лікаря з дотриманням всіх правил, дезінфекція, для того щоб він міг насамперед захиститься і сам від вірусної інфекції», – сказала заступник директора Департаменту охорони здоров’я Олена Головіна.

Пацієнтку повезли на обсервацію в обласну інфекційну лікарню. За нею вирушила спецбригада в захисному одязі. В області підготували 15 таких бригад.

За лікарем і медсестрою, які приймали пацієнтку, спостерігали епідеміологи. Водночас працювали й дезінфектори.

Подібні навчання зараз стартували в сотнях лікувальних установ країни. Адже підозри на Covid-19 вже були й не підтвердилися в Івано-Франківській та Кіровоградській областях.

Loading...

Читайте также