Разделы:

park pobedi

В регионе

У парку Перемоги вандали пошкодили фонтани і газони

1086

12:27, 31 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відпочиваючі завдали шкоди оновленому після реконструкції парку Перемоги на Салтівці — вандали зламали обладнання у фонтанах, зіпсували газони і лишили купи сміття.

Як повідомив головний інженер фірми-підрядника Юрій Канунніков, оновлену ​центральну алея парку Перемоги було відкрито всього тиждень тому — це був подарунок жителям Салтівки до Дня міста. Щоб встигнути завершити реконструкцію до 23 серпня, комунальники працювали на об’єкті і вдень і вночі, проте через тиждень в зоні відпочинку — перші збитки, пише redpost.

«У фонтан, на газон і на граніт відпочиваючі постійно виливають напої, намагаються вирвати шматок газону або форсунки в фонтані — вже було замінено 16 посадочних місць для форсунок. Пакети зі сміттям кидаються прямо біля паркану. Сильно постраждала наша серверна з обладнанням — невідомі намагалися її зламати. Довелося ставити там додаткову охорону. На газонах місцеві жителі вигулюють собак. Дійшло вже до того, що б’ють світильники в фонтанах. Щоб розбити цей світильник, потрібно взяти шматок бруківки або каменю і цілеспрямовано бити його», — розповів Юрій Канунніков.

За словами начальника юридичного відділу СКП «Харківзеленбуд» Дмитра Макогона, відпочиваючі парку також нехтують заходами безпеки, зокрема, в фонтанах без нагляду батьків купаються діти.

Читайте також: В последний день уходящего лета загрязнение воздуха в Харькове в разы превышает норму

«Вони починають пірнати в них, не розуміючи, що там знаходяться форсунки, гострі предмети і кабелі живлення, які можуть травмувати дітей. Чому батьки так легковажно ставляться до примхи своїх дітей — незрозуміло», — зазначив Дмитро Макогон.

Комунальники звертаються до харків’ян і гостей міста з проханням — шанобливо ставитися до їхньої роботи і берегти майно міста. А також просять співробітників Нацполіціі пильніше стежити за порядком в зонах відпочинку Харкова.

Loading...

Читайте также