Разделы:

metro

В регіоні

Збитки метро у Харкові становлять близько 200 мільйонів гривень

197

15:49, 25 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Збитки Харківського метрополітену за час двомісячного простою у зв’язку з карантином склали понад 180 млн. грн.

Про це сьогодні, 25 травня 2020 року, повідомив журналістам генеральний директор КП «Харківський метрополітен» В’ячеслав Стаматін, пише redpost.

За його словами, незважаючи на те, що підприємство більше двох місяців не працювало в повному обсязі і не здійснювало перевезення пасажирів, штат співробітників вдалося зберегти в повному складі. З 2,3 тис. співробітників у відпустку були відправлені близько 400 осіб, і то за власним бажанням.

«За час карантину у нас на підприємстві ніхто не звільнився. Навіть були бажаючі влаштуватися до нас на роботу. Ми намагалися відправляти у відпустки людей тільки добровільно, наприклад, тих співробітників, які не могли дістатися до роботи в зв’язку з обмеженням роботи транспорту. Вони, за бажанням, писали заяву за свій рахунок», — зазначив В’ячеслав Стаматін.

Читайте також: Внимание! На Салтовке замечены квартирные воры

При цьому він повідомив, що на сьогоднішній день на підприємстві є проблема з виплатою заробітної плати.

«Затримки із зарплати є за березень-квітень і частково за травень. Нам пообіцяли на цей час надати кредит на погашення заробітної плати в розмірі 50 млн грн. Також всі кошти, які ми зараз заробимо, будуть спрямовані, в першу чергу, на погашення заборгованості із зарплати»,- зазначив В’ячеслав Стаматін.

При цьому директор метрополітену підкреслив, що вартість проїзду в метро підвищуватися не буде.

Loading...

Читайте также