Разделы:

шоу-биз

День пам’яті Майкла Джексона: легенда за життя і після смерті

1437

10:45, 29 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Вплив його музики сьогодні відчутний у творчості кожного поп-виконавця, а  танцювальні рухи стали легендарними ще за життя короля поп-музики.

29 серпня — День народження видатного Майкла Джексона. Все, за що б не брався Майкл, ставало грандіозним. Його хіти, танці, цитати — все живе і після його смерті. Навіть його особливі пози впізнавані по всьому світу. Не дивлячись на численні скандальні витівки, захоплення людей від таланту не згасає і сьогодні. Його ім’я стало брендом, яке знають всі.

CHANGEUA підібрав 10 досягнень Майкла Джексона, які вплинули на світову музичну індустрію.

“Я завжди хотів створювати музику, яка буде впливати на наступні покоління і надихати їх. Ну, справді, кому цікаво бути смертним?”

1. Майкл Джексон — наймолодший музикант, що завоював успіх в чартах. У 11 років Майкл, у складі гурту “Jackson 5” потрапив на вершину Billboard в США  з піснею «I Want You Back» в 1969 році.

2. За життя король поп-сцени продав 380 мільйонів дисків і приніс музичній індустрії більше п’яти мільярдів доларів. У 1989 році Джексон став першим музикантом, чий прибуток за рік становив 100 мільйонів доларів. У 1991 році він уклав найбільший контракт в історії шоу-бізнесу — угоду з Sony / Epic / Warner про випуск музики і фільмів на 890 мільйонів доларів.

http://www.huffingtonpost.com/john-covach/michael-jackson-five-year_b_5509147.html

http://www.huffingtonpost.com/john-covach/michael-jackson-five-year_b_5509147.html

3. Концерти Майкла Джексона відвідали більше 17 мільйонів чоловік . Ще тисячі фанатів щоразу вірно збирались під концерт-холами.

pixgood.com

4. Виступ Джексона в перерві матчу SuperBowl стало найуспішнішим на ТБ — воно зібрало біля екранів 113,4 мільйона телеглядачів.

espn.go.com

espn.go.com

5. Майкл Джексон отримав 372 офіційних нагороди, не рахуючи золотих, платинових і діамантових дисків.  У 1984 році він отримав рекордну кількість нагород “Emmy” за один вечір — 8 статуеток.

www.vebidoo.com

6. Майкл Джексон — єдиний артист, хіти якого потрапляли в Top 40 чарту Billboard протягом чотирьох десятиліть. Він також встановив рекорд за кількістю країн, в яких його альбоми досягали вершини чартів ( 25 країн).

www.huffingtonpost.com

7. Він найвідоміша людина на Землі. Майкл Джексон став світовим символом.  Ім’я та музику Джексона знають у всіх куточках планети. Підтвердженням цього, є одна з документальних передач про племена Амазонки, де індіанці впізнали Майкла Джексона серед кадрів з незнайомими їм зображеннями західної цивілізації.

www.telegraph.co.uk

www.telegraph.co.uk

8. Протягом кар’єри Майкл Джексон завдяки одним тільки сольним проектам зібрав понад 200 мільйонів доларів для благодійності. У 1985 році написана ним пісня “We Are The World”, виконана колективом USA for Africa, принесла 67 мільйонів доларів на користь голодуючих Африки. У 2000 році Джексон увійшов до книги рекордів Гіннеса як артист, що підтримує 39 благодійних організацій.

www.kp.ru

www.kp.ru

9. У 2010 році Майкл Джексон очолив список знаменитостей видання “Forbes” з найбільшим заробітком (275 мільйонів доларів). А у 2014 році вийшов другий післясмертний альбом з новими композиціями.

mjvibe.com

mjvibe.com

10. Беззаперечно, “місячна хода” Майкла Джексона стала його танцювальною візитівкою. Уперше він виконав її  у 1983 році під час виконання хіта «Billie Jean». Нині це один із найвпізнаваніших танцювальних рухів.

 

«У тебе може бути найбільший у світі талант , але якщо не будеш готуватися і працювати за планом , все піде прахом»

Теги:

Loading...

Читайте также