Разделы:

rebenok

В регіоні

На Гадяччині за народження дитини дають 25 тисяч

275

7:15, 13 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

В Гадяцькому районі на Полтавщині, вирішили покращити демографічну ситуацію. Там платять 25 тисяч за народження дитини.

Програма «Підтримки народжуваності Петрівсько-Роменської сільської ради на 2019-2025 роки», яка діє в ОТГ, передбачає виплату грошової допомоги при народженні дитини, та надається одному з батьків, який зареєстрований на час подання документів і проживає на території населених пунктів Петрівсько-Роменської ОТГ. Про це повідомляє видання Коло.

«Хочемо покращити демографічний ріст в громаді, адже нині народжується дуже мало діток. Якщо раніше в самій Петрівці Роменській народжувалося по 40-70 дітей на рік, то за 2018 у всій громаді народилося лише 18 дітей. З них 11 у Петрівці Роменській і 7 в інших дев’яти селах. А є населені пункти, де за рік взагалі не народилося жодної дитини», – розповіла Валентина Бугайова, голова Петрівсько-Роменської ОТГ.

Виплата грошової допомоги здійснюється трьома частинами: перший рік –15000 грн., другий рік– 5000 грн; третій рік – 5000 грн.

Петрівсько-Роменська ОТГ Гадяцького району була створена у 2017 році шляхом об’єднання чотирьох сільських рад. На цей час тут проживає 5 тисяч населення.

Читайте також: Настоящий диван с мотором удивил водителей на трассе (ВИДЕО)

Loading...

Читайте также