Разделы:

Туризм

Найоригінальніші будівлі України

6095

23:50, 22 Август 2015

Change

Найбільш цікаві новини

А чи знали ви, що багато іноземців їдуть подорожувати нашою країною через її неймовірну архітектуру?
CHANGEUA підготував для вас підбірку найцікавіших будівель, які неодмінно потрібно побачити на власні очі! Розповідайте про них своїм друзям, нам є чим пишатися і наша архітектура є однією з кращих у світі!

Отож, почнемо з архітектурних «родзинок» України.

1. До цього списку потрапив будинок, який знаходиться в Одесі. Будинок-стіна  —  так називають його жителі та туристи. Споруда дістала свою назву завдяки візуальному ефекту, якщо дивитися на фасад будинку з лівого боку під певним кутом, то виникає враження, що це нібито суцільна стіна. Міністерство культури України внесло цей архітектурний об’єкт до Держреєстру пам’яток культурної спадщини. Будівлю визнали пам’яткою архітектури України місцевого значення. Будинок-стіна є однією з найвідоміших визначних пам’яток одеської архітектури.

1

2. У Чернівцях є надзвичайний будинок, який місцеві жителі досі називають на старий лад — «шіфа», що в перекладі з німецької означає корабель. Будинок-корабель – це родзинка всіх архітектурних пам`яток Чернівців, яка розташована на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Це один з перших кам`яних будинків, споруджений наприкінці XIX століття. Зовні незвична будівля прикрашена скульптурами левів, грифонів, водоростей та дельфінів.

2

3. Надзвичайний “Дім легенда” у Львові. Ресторан у якому кожен зал на семи поверхах береже певну львівську легенду. Незвичайні рішення в декорі інтер’єру, славетна тераса на даху, на якій знаходиться старенький автомобіль та дракон на фасаді будинку. Багато туристів спеціально приїжджають до Львова, щоб подивитися на цей чудовий будинок та зробити фотографії біля автомобіля на даху.

3

4. В Карпатському селі Паляниця, що на Івано-Франківщині з`явився будинок, який стоїть на даху. На відміну від інших подібних проектів, цей будинок використовується саме для життя, а не для приваблення туристів.  Щодня тут зупиняються десятки автомобілів із відпочивальниками для того, щоб сфотографуватися. Спорудження дому, від закладання фундаменту до відкриття, зайняло 45 днів.

4

5. Тернопіль також відомий своїми архітектурними спорудами.  «Старий Млин» — це унікальний комплекс, збудований 9 березня 2003 року, як пам’ятник всім господарям, знищеним та репресованим владою в 1939 році, який не має аналогів не лише в Україні, а й у всьому світі. У відбудові використано близько 100 000 цеглин періоду австро-угорського та польського панування на наших теренах. А на стінах розміщено багато інформації з місцевого архіву та краєзнавчих музеїв.

5

6. Чудернацький приватний будинок із химерами, споруджений луцьким скульптором Миколою Голованем. Він самотужки проектував і оздоблював будинок упродовж двадцяти років. Це — житло і майстерня водночас, яке майстер перетворив на оригінальний артоб’єкт. Будинок оздоблений хижими звірами, птахами та іншими істотами, здається, тут можна знайти все.

6

7. У Донецьку розташований дивовижний готель із казковою назвою BonBon. В екстер’єрі готелю помітні нотки стилю Гауді. Повірте, оригінальнішого місця для проживання в Україні не знайдете точно. Прототипом для створення донецького BonBon служив Танцюючий або П’яний дім у Сопоті, Польща.

7

 

8. Музей «Писанка» — музей писанки в місті Коломиї Івано-Франківської області.  В 2000 році музей було відкрито у спеціалізованому будинку, частиною якого є пам’ятник писанці, висота якого сягає 13,5 метрів, а діаметр 10 метрів.  Приміщення музею виготовлене повністю з кольорового скла, а загальна площа утвореного таким чином вітражу більша за 600 квадратних метрів. Багато туристів приїжджають у місто для того, щоб подивитись саме на цей музей.

8

 

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.