Разделы:

Downton Abbey

Афиша

Найромантичніший англійський серіал скоро з’явиться на телеекранах (ВІДЕО)

493

14:55, 8 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Серіал «Аббатство Даунтон» — це цілий зріз епохи, який — без перебільшення — дозволяє повністю зануритись в тогочасне життя та відчути, яким же воно було на зламі. Він охоплює період з 1912 до 1926 року. Тому тут ми побачимо, як благородні лорди та леді британської аристократії стикаються зі зміною епох та з тим, що їхні позиції вже не такі, як раніше. Аристократії доводиться шукати нові шляхи для виживання і глядач сповна відчуває смуток від того, що світ змінюється. Ми спостерігаємо за тим, як в життя вривається науково-технічний прогрес, як кумедно бачити з’яву телефонів та радіо, холодильників чи фенів — таких звичних для нас і таких неймовірних тоді.

«Аббатство Даунтон» — з 13 жовтня кожну суботу і неділю в 14:00 на «Інтері»


Аббатство Даунтон зачаровує тим, як показує повсякденне життя великого маєтку — ми бачимо і розкішні прийоми вельмож, і прозаїчні будні слуг, в котрих не менше ліній та історій в цьому серіалі, аніж у тих, хто живе «upstair». Тут і питання фемінізму, і пошуки роботи та освіта, і зіткнення світів аристократії та простих людей, які раз по раз все гучніше заявляють, що вони — нічим не гірші, а благородні лорди часто не так вже й благородні. Проте саме сімейство Кроулі, на щастя, це хороший зразок старого світу і того благородства, котре повинне притягувати і об’єднувати інших.

Раніше ми повідомляли: Рабочие моменты съемок популярного английского сериала (ФОТО)

З серіалом ми проходимо війну та епідемію іспанки, мандруємо в блискучий Лондон і чарівну Шотландію, вперше танцюємо фокстрот і спостерігаємо за автогонками. Починаємо розуміти ієрархію між слугами, проблеми утримання величезного маєтку та море всього цікавого. І звичайно, Мода! Аббатство Даунтон — це просто енциклопедія моди, котра навіть навчила любити 20-ті) Розкішній гардероби героїнь та героїв серіалу не залишать байдужими нікого, хто хоч трохи цікавиться історією моди чи просто любить помилувати око такою красою. Але, звичайно, понад усім цим — романтика.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также