Разделы:

ochki

Наука

15-річний хлопчик розробив окуляри з голосовими повідомленнями

334

18:00, 4 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компактний прилад у формі окулярів 15-ти річний Ігор розробляв і вдосконалював кілька років. Це окуляри з голосовими повідомленнями. Вони попереджають власника про перешкоди на шляху і оголошують відстань до них, пишуть fakty

Розробка має допомогти незрячим – орієнтуватися в просторі та вільно ходити. Ідею вже оцінили на всеукраїнських конкурсах.

Датчики та мікросхеми – все це міститься на оправі, яку учень надрукував на 3D принтері. Складнощів у використанні приладу немає – дані про відстань до найближчої перешкоди людина з вадами зору отримує через навушник.

Читайте також: Сотни людей едут в Закарпатье к уникальной Долине волков (ВИДЕО)

Ідея створити такий пристрій виникла в Ігоря після спілкування з військовими, які внаслідок поранень повністю або частково втратили зір. Головне для хлопця, аби розробка стала доступною. Він упевнений: зібрати такий девайс може будь-хто.

Аналогічна розробка для людей із вадами зору є в іноземних компаній, однак набагато дорожча. Тоді як собівартість винаходу дніпровського школяра – трохи більше двохсот гривень. Нині хлопець доопрацьовує пристрій та розширює його можливості.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.