Разделы:

kofe

Здоров`я

3 плюси розумного вживання кави щодня

1482

18:30, 2 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Кава – улюблений напій мільйонів людей по всьому світу. Воно й не дивно, адже вона не лише смачна, а й надзвичайно корисна. Головне – не зловживати нею. Розповімо вам про 3 не надто очевидні плюси розумного вживання кави на щодень.

Приблизно половина дорослих людей в усьому світі починають свій ранок з кави. І це не дивно, адже у напою є певні переваги для здоров’я. Головне – не пити її натщесерце. До вашої уваги плюси, які приносить нашому здоров’ю кава, пише maximum.fm

Енергія і концентрація. Кава підсилює концентрацію і пильність, дозволяє розвіяти сонливість й отримати заряд енергії. Усе це завдяки високому вмісту кофеїну. Цей ефект може тривати близько чотирьох годин. Тому експерти рекомендують випивати чашечку кави не відразу після пробудження, а саме на початку робочого дня або перед виконанням якогось важливого завдання.

Мігрень. При нападах мігрені кровоносні судини у голові розширюються і посилюється кровотік. Кофеїн може стимулювати вазоконстрикцію – звуження судин, що обмежить кровотік і допоможе зменшити біль. Саме тому кофеїн використовується в багатьох препаратах від головного болю. Він не тільки обмежує кровотік, але і допомагає активним речовинам швидше дістатися до мети.

Діабет. Дослідження, опубліковане у 2006 році в журналі Diabetes Care, виявило, що молоді і середнього віку жінки мали нижчий ризик розвитку діабету 2 типу, якщо вживали каву, незалежно від того, чи був присутній у ній кофеїн чи ні.

Читайте також: Періодичне голодування: що потрібно знати

Теги:

Loading...

Читайте также