Разделы:

kofe

Здоров`я

3 продукти, які викликають зневоднення організму

624

16:30, 28 Февраль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

З вами часто трапляється почуття сильної спраги? Серед причин подібного стану можуть бути неочевидні фактори: від рівня якості споживаної води до продуктів, які зневоднюють організм.

ЧАЙ ТА КАВА

Кава один з найпопулярніших напоїв. Однак кофеїн, який входить до складу кави, чорного і зеленого чаю, має сечогінний ефект, а значить виводить воду з організму. Тому рекомендована доза кави максимум три горня на день, пише maximum.fm

АЛКОГОЛЬ

Спиртні напої зменшують вироблення антидіуретичного гормону, що сприяє значним втратам рідини в організмі і може призвести до зневоднення. Краще не зловживати алкоголем, а щоб добре почуватися після, спробуйте випити склянку води до початку вечірки, а потім чергувати алкоголь і воду протягом вечора.

ЛИМОННИЙ СІК

Лікарі давно довели користь лимонного соку для організму. Він покращує процес травлення, нормалізує апетит, зміцнює імунітет і підбадьорить не гірше за каву. Для багатьох склянка теплої води з соком половини лимона це звичний ранковий ритуал краси і здоров’я. Але, як і в усьому, тут важлива норма, адже цей напій потужний діуретик. Надмірне щоденне вживання може призвести до зневоднення організму і порушення водного балансу.

Читайте також: Какой продукт поможет для профилактики COVID-19

Теги:

Loading...

Читайте также