Разделы:

golodanie

Здоров`я

4 методи, які допоможуть вгамувати відчуття голоду

100

9:45, 9 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Невгамовний апетит сприяє переїданню й ожирінню. Але, на щастя, існують прості способи придушити надмірну тягу до їжі, причому їх ефективність є науково доведеною.

Що ж потрібно зробити, аби вгамувати безупинне відчуття голоду? Ділимось кількома простими методами, пише maximum.fm

Пити каву. Згідно з наявними науковими даними, кава стимулює вироблення кишківником пептиду YY (PYY), що сприяє формуванню відчуття ситості.

Вживати білок. Ще один доведений спосіб придушити апетит, що занадто сильно розігрався. Білкова їжа вимагає тривалого засвоєння, що дозволяє довше відчувати себе ситим. До того ж білок зміцнює м’язи та сприяє їх росту в умовах регулярної фізичної активності, що допомагає скоротити кількість жирових відкладень.

Читайте також: Какой размер родинок считается опасным

Використовувати імбир. Пряний корінь допомагає відчувати ситість навіть від невеликої кількості з’їденої їжі. Цьому сприяє його здатність запобігати сплескам глюкози в крові – її різкі коливання від високого рівня до низького провокують сильний голод і апетит.

Висипатися. Дефіцит сну посилює апетит на 34%, провокуючи збільшення концентрації гормону кортизолу в крові. 8-годинний сон є доведеним способом здолати спалахи загостреного апетиту.

Теги:

Loading...

Читайте также