Разделы:

para

Суспільство

4 моменти, за які не варто ображатися на чоловіка

389

13:00, 30 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Стосунки між чоловіком і жінкою легкими не бувають. Завжди знаходяться якісь причини для недомовок і навіть сварок.

Щоб відносини були щасливими і дарували обом партнерам задоволення, необхідно стежити за своєю поведінкою і своєю реакцією на ті чи інші дії чоловіка, пише maximum.fm

Якщо чоловік говорить, що він зайнятий і не може розмовляти, то це вказує на одне з двох: або він дійсно чимось зайнятий, або просто не хоче з вами спілкуватися. У першому випадку сенсу ображатися немає ніякого. У другому випадку важливо з’ясувати причину його небажання спілкуватися. Тут треба забути про образи і викликати його на відверту розмову.

Якщо ваш обранець говорить вам, що він вас більше не любить, не поспішайте на нього ображатися. От якби він прикидався, приховуючи остиглі почуття, а ви б потім дізналися про те, що більше не улюблені, тоді не ображатися було б дуже важко. А хіба можна звинувачувати людину за чесність?

Не завжди чоловіки говорять тільки те, що подобається їх жінкам. Ваш коханий може поводитися не так, як ви б того хотіли. Припустимо, він розповідає не надто пристойний анекдот вашим друзям. Ви червонієте і хочете, щоб такого більше не повторювалося. Якщо заперечуватимете чоловікові, то навряд чи досягнете бажаного.

Якщо ваш обранець розповідає про своїх співробітниць, не варто робити ображене обличчя і надувати губки. Пам’ятайте, що зрадники зазвичай не розповідають про свої пригоди.

Читайте також: Як перестати сперечатися у відносинах: 4 поради психологів

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.