Разделы:

orehi

Здоров`я

4 найкорисніших продуктів для мозку

823

10:30, 27 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Для ефективної роботи головного мозку важливі не тільки інтелектуальні тренування, фізична активність, повноцінний сон і свіже повітря, але і збалансоване харчування.

Горіхи. Результати безлічі досліджень показують, що вітамін E запобігає спаду когнітивних здібностей і погіршенню пам’яті. Він міститься в горіхах, а також в спаржі, оливках, насінні, яйцях і цілозернових продуктах, пише maximum.fm

Яйця. Особливу роль у функціонуванні мозку грає речовина холін, що міститься в яйцях. Вона допомагає поліпшити концентрацію уваги, а також здатність нейронів проводити нервові імпульси.

Риба. Незамінні жирні кислоти Омега-3 не виробляються людським організмом і можуть бути отримані тільки з певних продуктів. Вони позитивно впливають на функціонування мозку і загальне самопочуття.

Томати. У томатах міститься потужний антиоксидант лікопін. Він захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, які можуть привести до розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

Читайте також: Названы специи, которые помогут очистить организм

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.