Разделы:

vitamin

вітаміни

4 продукти, які поповнять запас вітаміну D

15

19:00, 2 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Вітамін D — це один з найважливіших мінералів. Він захищає наше тіло від пошкодження м’язів і кісток, що підтримують активну роботу імунної системи. Щоб уникнути дефіциту так званого «сонячного» вітаміну, слід вживати в їжу певні продукти, пише Medikforum.

Жирна риба. Не тільки сьомга, але також скумбрія, оселедець, сардини – хороше дієтичне джерело вітаміну D. Вони також містять омега-3 жирні кислоти, що допомагають запобігати хворобам серця.

Яловича печінка. У 100 грамах яловичої печінки міститься близько 48 міліграмів вітаміну D.

Печінка тріски. Жир печінки тріски є не лише потужним джерелом важливого вітаміну. Він ще й сприяє профілактиці болю у суглобах, а також серцево-судинних проблем.

Гриби. Вони посідають перше місце у списку харчових постачальників вітаміну D не тваринного походження. А все тому, що вони від природи багаті на речовину D2. До того ж гриби нежирні та низькокалорійні.

Ознаки дефіциту вітаміну D: м’язова слабкість, біль у тілі, підвищена стомлюваність, перепади настрою та депресивні стани, безсоння, головні болі, схильність до сезонних інфекцій, часті застуди.

Тож ми рекомендуємо частіше бути на свіжому повітрі взимку, а також додати до свого раціону продукти, про які ми згадали вище. Можливо, вони цілком і повністю не заповнять необхідну кількість вітаміну D, але вони точно зроблять ваше здоров’я міцнішим.

Раніше ми писали про те, що чому новорічні свята такі корисні для нашого здоров’я.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.