Разделы:

sobaka i kot

Поради

4 прості причини, чому потрібно обійматися кожного дня

233

13:30, 17 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Поширення коронавірусу у світі доволі серйозно вплинуло не лише на фізичне, а й на моральне здоров’я людей. Дистанційна робота, зменшення будь-яких контактів з іншими, а також відчуття стресу стали реаліями сьогодення. І в них дуже бракує обіймів, які поки під забороною. Чому обійматись так потрібно — пояснюють на Телеграм-каналі Психологічна підтримка.

 

  • Обійми зменшують рівень стресу. Фізичні контакти допомагають організму виділяти менше кортизолу. Надмірна кількість ж гормону стресу здатна завдати серйозну шкоду здоров’ю.
  • Обійми покращують самооцінку. Дотики дозволяють передати відчуття любові, захисту та зв’язку. Тому у важкі моменти саме обійми допомагають швидше повернути віру у себе та підбадьорити.
  • Обійми швидко заспокоюють. І це не лише через попередній пункт, а й тому, що під час обіймів м’язи починають розслаблятись, рівень напруги знижується. Тож і на душі стає спокійніше.
  • Обійми зміцнюють стосунки. Адже вони є однією із форм передачі того, що інколи не вдається або неможливо сказати словами. До того ж, дотики сприяють виділення окситоцину, який відповідає за довіру і навіть вважається «гормоном кохання».

Раніше ми писали про те, що чому одні люди люблять обійматися, а інші – ні: пояснення вчених.

 

Loading...

Читайте также