Разделы:

kartofel'noye pyure

Здоров`я

5 народних засобів, які не принесуть користь вашому здоров’ю

1351

20:00, 13 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Наші бабусі змалечку вчили нас не звертатися до лікарів, а рятуватися за допомогою народних засобів. Утім, фахівці нагадують про те, що більшість з них можуть лише ускладнити ситуацію. Розповідаємо вам про п’ять небезпечних для здоров’я народних засобів, від яких слід відмовитися.

Отже, чим можуть загрожувати вашому здоров’ю ці надзвичайно популярні народні засоби, пише maximum.fm

ДИХАТИ НАД ЗВАРЕНОЮ КАРТОПЛЕЮ

Подихайте над щойно звареною картоплею, тримаючи голову прикриту рушником, і застуди або грипу наче й не було – твердять нам наші бабусі. Однак завдяки такому народному засобу можна отримати бронхо- або ларингоспазм, а також опіки дихальних шляхів або слизових рота, носа або очей. Деякі люди навіть можуть знепритомніти від такого виду «лікування». При бронхіті, трахеїті й ангіні дихати над картоплею просто протипоказано.

ЗМАЩУВАТИ ОЛІЄЮ АБО СЕЧЕЮ ОПІК

Це далеко не найкраща ідея. Головне завдання при опіку – це знизити ступінь опіку. Однак при використанні олії, ви просто перекриєте доступ кисню на постраждалу ділянку шкіри і не дасте проникнути в уражені тканини лікарських засобів. А сеча може запросто інфікувати рану.

Читайте також: Эксперт рассказала, когда лучше ужинать

УРИНОТЕРАПІЯ

Якщо вже мова зайшла про сечу, то не зайвим буде згадати і уринотерапію, яку фахівці називають псевдонаукою. За їхніми словами, немає жодної хвороби, від якої може вилікувати уринотерапія. Не варто забувати, що наше тіло виводить з організму через сечу весь непотрібний біоматеріал. Відтак, бактерії, що містяться у ній, можуть лише підвищити ризик інфікування.

СОДА ВІД ПЕЧІЇ

Багато хто вважає, що сода допомагає позбутися від печії. Дійсно, вона нейтралізує кислоту в складі шлункового соку і вам тимчасово стає краще. Однак у цього виду «лікування» є побічні ефекти. Так, після соди рівень кислоти в шлунку знижується, а потім її виробляється ще більше. У результаті слизова шлунка може просто запалитися згодом.

ТРАВ’ЯНІ ЧАЇ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Позбутися від зайвої ваги без спорту і дієт хоче багато людей, проте так звані «суперчаї» для схуднення – не найкращий варіант. Трав’яні збори зазвичай просто мають проносний і сечогінний ефект. Насправді ви втрачаєте воду, а не зайві кілограми.

Теги:

Loading...

Читайте также