Разделы:

ugleody

Здоров`я

5 ознак того, що ви їсте надто мало вуглеводів

2363

12:45, 23 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Охочі схуднути часто викидають нібито шкідливі вуглеводи з раціону. Експерт з харчування Даніела Крело з Німеччини пояснює, що вони вкрай важливі для здоров’я і вашого добробуту. Ось 5 ознак, які дозволять розпізнати дефіцит вуглеводів у раціоні!

На відміну від білків і жирів, організм людини сам може виробляти вуглеводи – поживна речовина не є життєво важливою для нас. Але не все так просто, адже дефіцит вуглеводів призводить до погіршення самопочуття, а в довгостроковій перспективі – до захворювань, пише maximum.fm

Даніела Крело, експерт з харчування в «Баварському центрі споживачів» попереджає: «Це не означає, що ми повинні виключити багаті вуглеводами продукти з нашого плану харчування. Вони забезпечують клітковину і вітаміни, а глюкоза, що міститься в них, підтримує рівень цукру в крові».

Принаймні 50 відсотків споживаної енергії ви маєте отримувати з вуглеводів.

Читайте також: Це вказує на надлишок вуглеводів у раціоні

П’ЯТЬ ОЗНАК, ЩО ВКАЗУЮТЬ НА ДЕФІЦИТ ВУГЛЕВОДІВ

Втома і слабкість: організму не вистачає глюкози – найважливішого джерела енергії. Рівень цукру в крові падає, ми відчуваємо занепад сил.

Тяга до солодкого: нестабільний рівень цукру в крові гарантує, що ви хотітиме більше їсти цукру, шоколаду, випічки.

Несвіже дихання: якщо організму не вистачає вуглеводів, він починає перетворювати їх з жирових запасів. Він перебуває у стані кетозу, виділяє кетони, тобто хімічні сполуки, які призводять до неприємного запаху з рота.

Травлення: на відміну від продуктів з високим вмістом жирів і білків, вуглеводи зазвичай містять багато клітковини. Вони необхідні для травлення. Якщо організму не вистачає клітковини, виникає запор.

Головний біль і брак концентрації. Щоб забезпечити мозок енергією, потрібен цукор. Якщо його не вистачає, ми стаємо менш зосередженими, починає боліти голова.

Теги:

Loading...

Читайте также