Разделы:

trenirovka

Здоров`я

5 перевірених способів визначити свою фізичну форму

763

13:30, 17 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фізична форма – показник здоров’я і сили організму. Але в чому визначається цей показник і як зрозуміти, в якій людина фізичній формі?

МЕТОД 1: ІНДЕКС МАСИ ТІЛА

Цей важливий показник може дати зрозуміти, чи є у вас проблеми із зайвою вагою чи ні. А вже від цього багато в чому залежить стан здоров’я. Так що слідкуйте за формулою: вагу в кілограмах розділіть на зріст у метрах у квадраті. Приклад: 60/(1,7 х 1,7). Показник від 18 до 25 вважається нормою, понад 25 – у вас є зайва вага, а після 30 свідчить про те, що у вас ожиріння, пише maximum.fm

МЕТОД 2: ОБ’ЄМ ЛЕГЕНЬ

Візьміть кульку, яка при надуванні стає круглою, і лінійку. Вдихніть якомога більше, потім надувайте вмістом своїх легень кулю та зав’яжіть її. Потім виміряйте діаметр кулі. Норма залежить від росту, ваги, віку. Наприклад, для жінки 170 см діаметр кулі 19-20 см є нормою.

Читайте також: Експерти розповіли, як правильно вибрати губку для душа

МЕТОД 3: ПІДЙОМ ПО СХОДАХ

Це один з найпростіших методів, який допоможе визначити, в якій ви фізичній формі. А точніше, ваше серце. Якщо на 1-2 поверсі почалися задишка, хочеться відпочити, то це явні проблеми з серцево-судинною системою. Середнім рівнем витривалості є підйом сходами без подібних проблем до 4 поверху. А якщо ви здатні без задишки і зайвих проблем дістатися до 6-7 поверху, то вашій фізичній формі можна тільки позаздрити.

МЕТОД 4: ПІДЙОМ З ПОЛОЖЕННЯ СИДЯЧИ

Сядьте на підлогу та встаньте потім без допомоги рук і інших методів. Не можна спиратися на коліна, використовувати тростину або стілець, щоб хоч якось допомогти собі. Не вийшло? Пора нарощувати м’язи та зміцнювати фізичну форму.

МЕТОД 5: ПЕРЕВІРЯЄМО ГНУЧКІСТЬ

Не всі можуть похизуватися ідеальною розтяжкою, та й не кожному це потрібно. Для перевірки треба встати на сходинки і нагнутися вперед. Якщо руки не дістають до кінчиків пальців на ногах, то у вас з гнучкістю проблеми. Здатні опустити пальці більше, ніж на 10 см нижче порога сходинки? Вітаємо вас, це відмінний результат.

Теги:

Loading...

Читайте также