Разделы:

gamanec

Суспільство

5 подарунків, які не можна приймати і дарувати

125

7:30, 13 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дарувати подарунки і отримувати презенти завжди дуже приємно. Однак, є речі, які не варто дарувати своїм друзям та близьким, а тим паче, приймати їх, пише maximum.fm

Ножі. Будь-який інший посуд і прилади для кухні цілком підійдуть для подарунка, але тільки не ніж. З давніх-давен вважається, що такий подарунок може стати причиною конфліктів, розладу в сім’ї і навіть привести до розірвання шлюбу.

Годинник також дарувати не рекомендують, адже є думка, що він почне нести в собі негативну енергію в момент, коли його стрілка зупиниться.

Гаманці та портмоне дуже корисна річ, яку ми використовуємо щодня. Однак, якщо гаманець дешевий, виготовлений не з якісних матеріалів, то він може принести у ваш будинок бідність. Якщо ви все-таки вирішили піднести такий подарунок, обов’язково даруєте його з купюрою або монетою всередині.

Читайте також: Назван овощ, благоприятно влияющий на печень и почки

Дзеркала дарувати не рекомендують взагалі, адже все, що відображає поверхні – найкращі провідники негативу.

Прикраси з перлів – символ сліз і горя, можуть принести як дарувальнику, так і обдарованому багато неприємностей.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.