Разделы:

med1

Здоров`я

5 порад, які допоможуть отримати максимум користі від меду — експерти

646

19:00, 30 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Мед має антибактеріальну й антивірусну дію, допомагає при застудних захворюваннях, позитивно впливає на дихальну систему та сприяє швидкому одужанню. Утім, отримати максимум користі від меду можна лише за умов, що ви будете його правильно вживати.

Раніше ми повідомляли: Ці поради допоможуть вибрати натуральний шоколад

Якщо ви хочете, що мед приніс якомога більше користі організму, прислухайтеся до рекомендацій фахівців щодо здорового харчування. Зокрема, вони вважають корисним випивати вранці після пробудження склянку теплої кип’яченої води з двома чайними ложками меду. Такий напій активізує метаболізм в організмі, а також дає заряд бадьорості, допомагає швидко увійти в форму після сну.

Слід запам’ятати: мед не варто нагрівати. При нагріванні меду до 60 градусів в ньому формуються речовини, які діють на організм як токсини. Найкраще вживати мед з теплими водою, чаєм або молоком.

Медики радять щодня вживати не більше 1-2 чайних ложок меду – в цьому випадку він дійсно виявиться цінним джерелом вітамінів і мікроелементів, перевершивши своєю корисністю цукор. Але мед не варто переоцінювати, цей продукт – не панацея від усіх бід. За словами фахівців, мед стоїть в одному ряду з солодкими фруктами та сухофруктами: ці продукти мають високий глікемічний індекс і корисні лише в помірній кількості.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также