Разделы:

zub_mudrosti1

Здоров`я

5 продуктів, які позитивно впливають на здоров’я зубів

2064

11:00, 31 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фахівці назвали 5 продуктів, які позитивно позначаються на здоров’ї наших зубів. На першому місці рейтингу заслужено опинився сир, який містить білок і кальцій. Дізнайтесь, що ще потрібно їсти, аби ваші зуби були здоровими.

Науковці наголосили на тому, що сир – найкращий продукт для перекусів, адже він перешкоджає розвитку карієсу та зміцнює зуби. А білок, що міститься в ньому, швидко усуне відчуття голоду, пише maximum.fm

Друге місце рейтингу дісталося зеленому чаю. Завдяки фтору, що міститься у цьому напої, зуби стають міцнішими і не жовтіють з роками. Також зелений чай багатий корисними антиоксидантами, які істотно уповільнюють процес окислення. Вони також допомагають боротися з пародонтозом.

Третю позицію переліку посідає морква, яка містить нутрієнти. Тверда структура коренеплоду очищає емаль та покриває її особливим складом, що захищає від нальоту. Фактично, перекус морквою можна порівняти з чищенням зубів.

Четверте місце посіла цибуля, що має тверду структуру і антибактеріальний ефект. Фахівці також рекомендують вживати якомога більше риби, що сприяє відновленню емалі. У сардині, тунці, лососі і скумбрії міститься велика кількість кальцію і вітаміну D, а Омега-3 істотно знижує ризик появи захворювань ясен.

Читайте також: Психологи дали просту пораду, як перейти на правильне харчування

Теги:

Loading...

Читайте также