Разделы:

ekonomiya

Суспільство

5 речей, на яких можна економити щодня

55

14:00, 12 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Саме слово «економія» зовсім не означає, що Ви станете жити бідно, що будете відмовляти собі у всьому і у вся, для того, щоб тільки назбирати необхідну суму на більш потрібну річ. Ні, економити гроші означає навчитися мистецтву правильно і розумно розподілити свій бюджет таким чином, щоб навіть небагато грошей Вам вистачало на все що потрібно та ще й залишилося на літній відпочинок.

ekonomiya_deneg

Раніше ми повідомляли: Жорстка економія: що їдять українці, і чим це загрожує (ВІДЕО)

Обід на роботі
Як часто ви обідаєте в закладах? Звичайно ж, бізнес-ланчі можуть не надто сильно вдаряти по вашій кишені, але, водночас, ви витрачаєте свої гроші. Привчіть себе до того, що ви берете їжу на роботу з собою. По-перше, ви суттєво економите, адже будь-яка страва, приготована вдома, обійдеться в рази дешевше, аніж у закладі харчування. По-друге, ви будете точно знати, що їсте та не переживати за своє здоров’я.

Похід у супермаркет
Для того, щоб не набирати зайвого у свій візок – вирушайте до крамниці ситими. Це дозволить не кидатися на будь-що, зокрема, харчове сміття. Не забувайте й про те, що список покупок дозволить вам зекономити та не купити те, чого ви не планували.

Перед виходом з дому робіть ревізію. Загляньте до холодильника та комірчини, адже там ви можете виявити свої «нехитрі» запаси. Навіщо ж вам 55-та упаковка спагеті. Можливо, ви просто не любите макарони, але не можете втриматися, щоб не принести з магазину додому нову пачку?

Слідкуйте за знижками. Оці газетки, якими завалюють вашу поштову скриньку, іноді варто читати. Це дозволить зекономити на покупках, адже деякі товари стають суттєво дешевшими.

Транспорт
Якщо ви працюєте не надто далеко від роботи – ходіть пішки, а не катайтесь на громадському транспорті. Це і позитивно вплине на здоров’я, і дозволить трішки зекономити. Якщо ж ви не можете обійтися без транспорту – купіть проїзний, а також забудьте про таксі на випадок «проспав і т.д».

Одяг і техніка
Не кидайтесь на нові колекції та ексклюзивні гаджети. Річ, яка вам сподобалася, можна купити під час сезонного розпродажу з суттєвою, іноді до 90%, знижкою. Стосовно техніки – почекайте кілька місяців: практика показує, що з часом пристрої стають лише дешевшими.

Розваги
Ми не закликаємо вас відмовитися від походів до кінотеатрів та інших місць, де можна розслабитися. Не нехтуйте бонусними картками, ходіть у «день глядача», а також забудьте про прем’єрні перегляди. Якщо ж ідете до клубу потанцювати – танцюйте, а не замовляйте десятки коктейлів.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...