Разделы:

son

Здоров`я

5 вагомих причин спати без одягу

184

9:00, 24 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Сон повинен бути комфортним і якісним. Це дозволяє відчувати себе краще й енергійніше зранку та бути сповненим сил для нових звершень. Причому спати краще голяка, а не в піжамі або спідній білизні.

Розповідаємо вам, чому краще віддавати перевагу сну голяка, пише maximum.fm

ПРИЧИНА 1: СТАНЕ ПРОСТІШЕ

Життя і так складна штука. А для чого її ускладнювати в ліжку? Немає піжами – не треба шукати місце в шафі, не треба витрачатися на неї. Правда, доведеться частіше прати постільну білизну.

ПРИЧИНА 2: ПІДВИЩИТЬ АКТИВНІСТЬ

Відсутність піжами змусить більше рухатися. Адже коли ви приходите додому, залазите в затишну піжаму, так і хочеться лежати і насолоджуватися спокійним вечором. Не буде піжами, не буде такого бажання.

Читайте также: Ученые определили простые продукты для достижения долголетия

ПРИЧИНА 3: СТАНЕ ВІЛЬНІШЕ

Для багатьох спати голяка – це відчувати себе вільніше. Той стан, в якому хочеться просто лежати й усміхатися всьому навколишньому.

ПРИЧИНА 4: ЦЕ ЗБЛИЖУЄ

Якщо є партнер або чоловік, то спати голим просто необхідно. Адже так збільшуються тактильні відчуття. Подібний підхід поліпшить стосунки між парою.

ПРИЧИНА 5: НЕМАЄ ШКІРНИХ ХВОРОБ

Тіло людини постійно закрите. На роботі в одязі, спите в піжамі. Йому треба давати свободу. Так все інтимні зони, пахви зможуть дихати. А ризик дерматологічних проблем знизиться.

ПРИЧИНА 6: КОРТИЗОЛ В ПОРЯДКУ

Якщо спати голяка, то можна регулювати рівень кортизолу. Цей гормон може вироблятися у великих кількостях, якщо температура тіла підвищена. Піжама і ковдра сприяють цьому. Коли людина спить голяка, то організм підтримує температуру, оптимальну для вироблення кортизолу.

Теги:

Loading...

Читайте также