Разделы:

otnosheniya

Поради

5 важливих правил для щасливого шлюбу

18

11:04, 8 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Психологи розробили прості, але ефективні правила для тих, хто мріє про щасливе сімейне життя.

Не приймайте поодинці важливих рішень. Обговорюйте їх зі своїми другими половинками, і хоча, можливо, кінець кінцем буде прийнято саме вашу пропозицію, у нього (неї) буде відчуття, що він (вона) брав участь в ухваленні рішення, пише psychologies.

Ніколи не думайте про розлучення. Традиційні сімейні цінності є основою стосунків в Індії. Дуже часто батьки самі знаходять пару для своїх дітей ще в ранньому віці, але при цьому розлучень в країні дуже і дуже мало. А все тому, що подружжя ставиться один до одного з повагою, стають найкращими друзями і вчаться приймати один одного такими, якими вони є.

Не шукайте легких шляхів. Хороша сім’я не падає з неба, не дістається даром, не складається сама собою. Вона, як і будь-яке людське творіння, вимагає величезних невпинних зусиль, уваги і вміння.

Використовуйте слова схвалення. Психологи впевнені, що існує п’ять мов любові: слова схвалення, якісний час, отримання подарунків, допомога і фізичний дотик. Якщо постаратися зрозуміти мову, якою партнер говорить про свої почуття, стосунки в парі покращаться.

Займайтеся сексом і жартуйте. Вони необхідні людям. Якщо сексу немає, а всі подруги і друзі кажуть, що вони теж не живуть статевим життям зі своїми партнерами, то це все одно не норма. Якщо не виходить владнати ситуацію своїми силами, рухаємося в бік сексологів і психологів. Ні, це не соромно. Ну, а про гумор у стосунках говорити взагалі не доводиться.

Раніше ми писали про те, що з цими знаками Зодіаку важко будувати відносини.

Loading...

Читайте также