Разделы:

opasnost smartfona

общество

50 додатків, які найшвидше розряджають ваш смартфон

391

7:30, 19 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Розробники захищеного хмарного сховища pCloud назвали мобільні додатки, які найшвидше розряджають смартфони. Статистику склали на основі аналізу сотні найпопулярніших програм, які встановлюють користувачі.

 Для складання рейтингу найвимогливіших до ресурсів додатків, пише Android Headlines, фахівці враховували три параметри: запитувані дозволи, споживання енергії та наявність темної теми.

На основі зібраних даних мобільний клієнт для синхронізації з фітнес-трекера Fitbit і фірмовий додаток мобільного оператора Verizon найсильніше впливають на автономність смартфона. Кожен з них може у фоні використовувати 14 з 16 доступних дозволів, таких як камера, сховище, місце розташування, контакти та інші. За ними слідують Skype і Uber.

50 додатків, які найшвидше розряджають смартфон - фото 460040

У ТОП 20 найбільш вимогливих додатків домінують усілякі соцмережі, такі як Facebook і Instagram, і месенджери на кшталт Telegram і WhatsApp. Правда, незрозуміло, чому з 50 тільки 3 додатки нібито підтримують темну тему, тоді як у реальності така функція є у більшості сучасних програм.

50 додатків, які найшвидше розряджають смартфон - фото 460041

Якщо говорити про додатки, які займають найбільше місця на смартфоні, то лідером у рейтингу pCloud виявився United Airlines – 437,8 МБ. На другому місці розташований Lyft (325,1 МБ), а на третьому – Uber (299,6 МБ). Чимало вільного простору також «з’їдають» Fitbit і Facebook.

50 додатків, які найшвидше розряджають смартфон - фото 460039

Раніше ми писали про те, що первую партию смартфонов Xiaomi стоимостью $1500 раскупили за минуту.

Loading...

Читайте также