Разделы:

dengi

Суспільство

5 речей, на які ми даремно витрачаємо гроші

215

8:15, 11 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Часто ми купуємо речі, якими користуємося від сили кілька разів, а потім забуваємо про їхнє існування. Такі марні покупки можуть «вдарити» по бюджету, а користь від них буде мінімальна.

Полівітаміни

Користь прийому полівітамінів і спеціальних вітамінів для волосся, шкіри і нігтів не доведена. Зате доведено шкоду надлишку деяких вітамінів. Для прийому будь-яких мікроелементів необхідна консультація з лікарем. Звичайно, якщо ви хочете дотримуватися принципів доказової медицини, пише maximum.fm

Пакети для сміття

Якщо ви купуєте їжу в супермаркетах і не носите для них свою полотняну сумку, то у вас неминуче з’являються пакети. Вони чудово підходять для сміття.

Читайте також: Алкоголь провоцирует семь форм рака — ученые

Мило шматочками

Таке мило пересушує шкіру, залишає неприємний наліт на сантехніці і незручне в зберіганні. До того ж великий запас рідкого мила і пляшечка з дозатором обійдуться набагато дешевше.

Сувеніри

Сувеніри з подорожей найбільш марна річ в домі. Ці статуетки і магніти захаращують інтер’єр і збирають пил. Спробуйте привозити щось функціональне, тоді ваш будинок буде наповнений унікальними речами. Ось чайник для заварювання з Італії, а тут лампа з блошиного ринку у Франції.

Кімнатні рослини

Уподобану в гостях квітку можна попросити відсадити для вас. Впевнені, у вас є друзі і родичі, які не відмовлять вам у такому проханні.

Loading...

Читайте также