Разделы:

SpaceX

Видео

64 супутники відразу: SpaceX Ілона Маска встановила вражаючий рекорд (ФОТО, ВІДЕО)

655

22:15, 4 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У понеділок, 3 грудня, американська компанія-виробник космічної техніки SpaceX запустила вже 19-ту ракету Falcon 9, яка виведе на орбіту одразу 64 супутники. Цим самим був встановлений рекорд за кількістю запусків ракет за один календарний рік.

Читайте також Маск пообіцяв керівнику NASA не курити марихуану на публіці

Як повідомляється на офіційній сторінці компанії у Twitter, запуск відбувся у Каліфорнії о 20:35 за київським часом. Супутники Falcon 9 виведе на сонячно-синхронні полярні орбіти на висоті приблизно 575 км над Землею.

Зауважимо, що компанія повторно використала маршовий щабель — цього разу його розмістили на безпілотній плавучій платформі Just Read The Instructions в Тихому океані. Місія отримала назву Spaceflight SSO-A: SmallSat Express.

Запалювання стартувало точно о 20:34 на майданчику SLC-4E авіабази ВПС США Ванденберг у штаті Каліфорнія.Традиційно компанія поділилася вражаючим відео запуску ракети на офіційному каналі в YouTube.

Супутники, запущені на орбіту, є частиною плану глави компанії Ілона Маска, згідно з яким до 2027 року компанія виведе тисячі аналогічних супутників SpaceX, які забезпечать повне покриття інтернетом усієї поверхні Землі.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...