Разделы:

kvartiri

Суспільство

Адвокат порадив, як купити квартиру і не втратити гроші

367

9:45, 4 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Почастішали випадки, коли будинки зводять без жодного проекту чи дозволу на це. Інколи будують їх на земельних ділянках, які не відведені під багатоповерхівки. Однак місцева влада закриває очі на такі порушення. Яскравим прикладом стали будинки Войцеховського. Таких проектів і в Києві, і по всій Україні безліч, розповів Gazeta.ua адвокат Ростислав Кравець.

«Жителям проблемних багатоповерхівок потрібно звертатися до суду. У них великі шанси виграти справу, бо їх права порушили. Люди заплатили гроші, купили житло, а тепер не можуть розпоряджатися ним», — пояснює адвокат.

За його словами, забудовники відчувають безкарність. У договорах з ними немає жодного слова про відповідальність перед інвесторами.

Читайте також: В центре Киеве пылал магазин гаджетов (ФОТО, ВИДЕО)

«Компаніям, які не мають можливості повернути гроші, треба взагалі заборонити продавати квартири. Тим, хто хоче працювати на ринку нерухомості, потрібно створювати спеціальний резервний фонд. З нього компенсувати втрати у випадку банкрутства будівельної компанії. Така система діє у Росії, Білорусі», — говорить Ростислав Кравець.

Щоб не стати жертвою афер забудовників, не варто купувати аномальне дешеве житло чи вестися на рекламу.

«Почитайте відгуки про забудовника в інтернеті. Були випадки, коли компанія продавала не квартиру, а тільки допомагала оформити документи на ще не збудоване житло. Крім того, зверніть увагу на кого оформлена земля, чи існує проект будівництва. Забудовники можуть нав’язувати власні обслуговуючі компанії. Тоді доведеться платити величезні комунальні тарифи», — радить адвокат

Loading...

Читайте также