Разделы:

karakatica

Животные

Аквалангісти показали дивовижних підводних тварин, які заворожують своєю красою (ВІДЕО)

66

18:30, 20 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Ось таку велетенську анаконду зняли у водах Амазонки в Бразилії. Цікаво що незвані гості зовсім не налякали це створіння, а навпаки зацікавили. Нагадаємо, що анаконда — найбільша змія у світі, яка може сягати 11 метрів у довжину та важити до 250 кілограмів! Більшість часу вона проводить у воді, очікуючи на здобич або навпаки вже  перетравлюючи свою жертву.

Читайте також 15 невероятно милых животных, которые утеплились к холодам (ФОТО)

Це одна з найрозумніших морських тварин. Каракатиця просто майстер з маскування. Вона може бути смугастою, плямистою, зазвичай її колір залежить від довколишнього середовища. А ще каракатиці мають кілька унікальних особливостей: розвинуту нервову систему, три серця та очі, за будовою і зовнішнім виглядом, подібні до людських. А ще каракатиці — чудові мисливці, і можуть вполювати навіть того, хто, здається, їм не по зубах.

А ось такого велетенського підводного хробака побачили аквалангісти біля берегів Нової Зеландії. Більшість користувачів Інтернету критично поставились до знахідки, мовляв схоже на рулон целофану. Втім, аквалангісти Стів Гетевей та Ендрю Батл кажуть, що це 8 метровий черв’як-паразит, який міг жити всередині кита або великої риби.

А цю дивну істоту, яка плавники використовує, як кінцівки і пересувається завдяки ним морським дном — вчені виявили біля Пуерто-Ріко. Дослівно назва цієї істоти перекладається, як рожевий жабо-морд. Що ж, вираз рильця цієї рибки явно не дуже веселий. Напевно через те, що замість того, аби швидко плисти, доводиться ходити скрізь пішки.

А на що схоже це? На якусь паличку чи водорість? А ось і ні — це маленькі морські коники, які, аби не стати жертвою хижаків, гуртуються та можуть таким чином формувати разом зі шматочками коралів чи рослин щось зовсім не апетитне для хижих створінь. Природній захист, одним словом.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...