Разделы:

Amerikanets s alligatorom

За рубежом

Американець приручив небезпечного алігатора

266

18:00, 25 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

65-річний американець з Пенсільванії Джоуї Хінні (Joie Henney) вибрав для боротьби з депресією незвичайну тварину – алігатора по кличці Воллі. Він «скромний, як плюшевий ведмедик, любить обніматися, – описує алігатора Хінні, пише maximum.fm

Хінні з дитинства любив змій та інших рептилій, а ось кішок і собак ні. Алігатор з’явився у Хінні у вересні 2015 року – він забрав його в друга, який рятує тварин у Флориді. На той момент Воллі було близько 14 місяців, він був близько 45 сантиметрів в довжину. До 2019 року алігатор виріс до 152 сантиметрів, в липні йому виповниться п’ять років. Рептилія харчується курячими крильцями, і у нього є свій пластиковий басейн.

Читайте також: В Чернигове женщина ходит по улицам босиком и в летней одежде (ВИДЕО)

Спочатку Воллі всього боявся і насилу звикав до життя в неволі, але Хінні каже, що виявляв до нього терпіння. Коли чоловік бачив, що алігаторові страшно, він брав його на руки і заспокоював. Через кілька місяців Воллі поступово став домашньою твариною – Хінні порівнює його з маленьким щеням, який постійно ходить за господарем по дому.

Іноді Воллі дійсно поводиться як собака – наприклад, розриває носом постільну білизну, лежить на дивані або залазить в нижні ящики на кухні. Коли Хінні бере його з собою в громадські місця, він намагається пояснити людям, що Воллі безпечний – алігатор ніколи не намагався нікого вкусити. Чоловік дозволяє гладити свого вихованця.

Алігатор Воллі поводиться як маленьке щеня - фото 303528

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также