Разделы:

Здоровье

Американська акторка розповіла, як зробити шкіру ідеальною

202

Американська акторка розповіла, як зробити шкіру ідеальною

16:30, 11 Декабрь 2021

Здоровье

202

16:30, 11 Декабрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Зірка «Голодних ігор», відома американська акторка, 31-річна Дженніфер Лоуренс переконана, що чиста і здорова шкіра – це головне. Тому в неї є власні секрети догляду, які допомагають ідеально виглядати.

Джерело: Harper’s Bazaar

Лауреатка престижної премії Оскар під час вагітності стала ще красивішою. Pregnancy glow особливо їй личить. За допомогою 4 правил знаменитість досягає такої чистої і сяйливої шкіри.

Правила ідеальної шкіри Дженніфер Лоуренс

Засоби з ретинолом

Важливо знати, що застосовувати похідні вітаміну А під час вагітності або на момент її планування – заборонено. Тому Дженніфер Лоуренс використовувала косметичні засоби з ретинолом раніше, і була задоволена їхніми властивостями та результатом. Вона розповідала: «Кажуть, що засоби для догляду за шкірою потрібно змінювати але я ігнорую це правило – ретинол у моїй рутині присутній кожен вечір. Результат мені дуже подобається».

Догляд відповідає індивідуальним потребам

Акторка завжди підлаштовує догляд під себе. «Ретинол відмінно очищує й омолоджує шкіру, але через нього вона може ставати сухішою, як це відбувається у моєму випадку. Вихід зі ситуації я знайшла сама – наношу нічний крем вдень. Живильна текстура миттєво справляється зі стягненням», – зазначає Дженніфер.

Обережність з сонцем

Майбутня зіркова матуся знає, що зі сонячними променями варто бути дуже обережною. «Вдень я зазвичай використовую не просто санскрин, а санблок із максимальним ступенем захисту», – ділиться досвідом Лоуренс. Додамо, що усім варто пам’ятати: сонце – одна з головних причин передчасного старіння.

Регулярна ексфоліація

Дженніфер Лоуренс розсекречує свою б’юті-рутину: «Я відлущую шкіру практично щоденно, але використовую для цього максимально щадні засоби – гоммажі й ензимні пілінги».

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.