Разделы:

Amerikanskiye styuardessy

За рубежом

Американські стюардеси почали брати чайові за свої послуги

112

11:30, 20 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Авіакомпанія Frontier Airlines оголосила, що з 2019 року її бортпровідники будуть брати чайові за надані ними послуги. У компанії вітаються подяки в розмірі до 20 відсотків від рахунку, пише maximum.fm

Насправді чайові на рейсах Frontier Airlines почали брати ще три роки тому. Але тоді кожен мав здавати їх у загальну скарбницю, щоб їх потім порівну ділили між усіма. Тепер же приблизно 2200 співробітників компанії дозволили залишати чайові собі, без необхідності ділитися ними з колегами.

Delta і Southwest не підтримує ідею з чайовими на своїх рейсах, але якщо хтось із пасажирів захоче віддячити бортпровідника, він може це зробити. А ось в кодексі United Airlines чітко написано, що така практика заборонена!

Читайте також: «Незалежну танцівницю» назвали найкрасивішою стюардесою світу (ФОТО)

Багато бортпровідників відмовляються від чайових, адже вважають це образливим. Це зумовлено тим, що вони не лише розносять їжу та напої, а й відповідають за безпеку пасажирів.

Асоціація бортпровідників їх підтримує і з 2016 року виступає проти чайових, враховуючи, що вони можуть стати причиною конфліктів всередині колективу.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также