Разделы:

gruppa krovi

Наука

Американські вчені сконструювали робота для забору крові

19

12:30, 13 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Інженери з Ратгерського університету в Нью-Джерсі успішно протестували робота для забору крові. Як пише Engadget, він справляється зі своїми завданнями краще за людей: за допомогою ультразвукового сканера машина швидше знаходить вену і точніше вводить голку.

Під час експериментів встановили, що загальний показник ефективності робота склав 87%, а серед людей з легкодоступними венами – 97%. Як наголошується в доповіді, цей показник вищий, ніж у медичних працівників, пише maximum.fm

При роботі з пацієнтами, у яких погано проглядаються вени, медсестри частіше промахуються і кілька разів вводять голку. Це, за словами творців робота, не тільки сповільнює процес забору крові, а й провокує травми вен. Вони стверджують, що з новим роботом таких проблем буде менше. Крім того, пристрій оснащений модулем для аналізу, куди кров перекачується відразу після забору.

Читайте також: Мужчина стал самый пожилым в мире и попал в книгу рекордов Гиннесса

Робот знаходить вену швидше, ніж медсестри  - фото 385662

Робот знаходить вену швидше, ніж медсестри

Поки розробники займаються удосконаленням функціоналу робота, а по завершенні робіт планують поставляти його для лікарень і машин швидкої допомоги.

Loading...

Читайте также