Разделы:

kris pret

Кино

Американський актор може зіграти книжкового супергероя

95

18:00, 20 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Зірка фільму «Вартові Галактики», відомий актор Кріс Претт, який розлучився зі своєю дружиною, зараз веде переговори з приводу участі в потенційній кінофраншизі під назвою «The Saint» («Святий»), повідомляє Deadline.

Читайте також Американцы напечатали автомобильные колёса на 3D-принтере

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Кріс</span> <span>Претт</span> <span>в</span> <span>"Вартових </span><span>Галактики</span><span>"</

Головний персонаж – Саймон Темплар, справжній герой, який бореться зі злом. Він йде слідами продажних політиків, наркоторговців і інших злочинців, намагаючись зробити світ чистішим. В роботі використовує маскування і природну чарівність. Часто використовує псевдоніми, відповідні його ініціалам.

Зазначимо, що персонаж був створений письменником Леслі Чартеріс для серії книг, які виходили між 1928 і 1963 роками. У 1940-х романи були адаптовані в радіоп’єсу, а після – в кілька фільмів.

У 60-х вийшов серіал «Святий», де Темплара зіграв Роджер Мур. 1996 року вийшов повнометражний фільм з Велом Кілмером, але він отримав не дуже хороші рецензії і не вилився в довготривалу франшизу. Стосовно Претта, то він наразі не підписав контракт, але близький до укладання угоди зі студією Paramount.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...