Разделы:

oyen uilson

За кордоном

Американський актор відмовився бачити новонароджену дочку від екс-дівчини

458

19:00, 8 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

49-річний американський актор Оуен Уілсон, який відомий за ролями у фільмах «Шанхайський полудень» і «Ніч в музеї», 10 жовтня в третій раз став батьком. Інформацію офіційно підтвердила 34-річна Варуні Вонгсвірат, з якою актор був у стосунках 5 років. Однак після народження дочки Уілсон жодного разу її не провідав.

Наразі Уілсон не коментує народження дочки, однак екс-дівчина Варуні публікує у соціальних мережах фото малюка. Інсайдери повідомили виданню US Weekly, що актор не хоче бачитися ні з дитиною, ні з екс-коханкою.

Читайте також Американський кіноактор зі 101-річним батьком з’явився на червоній доріжці (ФОТО)

Оуен Уілсон

Крім того, інсайдер розповів, що Оуен Уілсон знав про вагітність жінки. Варуні повідомила його про це, коли була на четвертому тижні після того, коли вони повернулися з Гавайських островів.

Нагадаємо, інсайдери повідомляли, що Вонгсвірат з Оуеном зустрічалися п’ять років, однак, коли Варуні заявила, що вагітна, актор відмовився визнавати батьківство і заявив про необхідність провести ДНК-тест на батьківство. Згодом, у вересні, лікарі підтвердили батьківство актора.

Крім того, в Оуена вже є двоє синів: семирічний Роберт Форд від його колишньої дівчини Джейд Дуелл і чотирирічний Фінн від особистої тренерки Керолайн Ліндквіст. З двома синами в актора чудові стосунки.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...