Разделы:

Apple

apple

Apple незабаром представить новий продукт, який зацікавить прихильників компактних ноутбуків

52

12:00, 25 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Інсайдер Dylandkt, який зарекомендував себе як надійне джерело інформації по ще не анонсовані продукти, поділився подробицями про майбутні MacBook Pro. Їх презентація очікується в найближчі місяці. За його словами, моделі різних розмірів будуть відрізнятися менше, ніж передбачалося раніше.

За словами інсайдераMacBook Pro з діагоналлю 14 і 16 дюймів будуть оснащені однаковим процесором M1X, забезпечуючи таким чином однаковий рівень продуктивності незалежно від розміру.

Це однозначно хороша новина для любителів компактних ноутбуків, адже раніше Apple завжди встановлювали у моделі більшого розміру продуктивніші чипи. Наприклад, актуальний MacBook Pro 13 доступний у топовій конфігурації з 4-ядерним процесором Intel Core i5 (не беручи до уваги версію на базі M1), натомість MacBook Pro 16 можна придбати з 8-ядерним Intel Core i9.

Утім, моделі все ж можуть мати деякі відмінності. Так, у MacBook Pro 14 може бути встановлений чип M1X з меншою кількістю графічних ядер. Як повідомляється, у топовому MacBook Pro 16 графічний процесор може включати до 32 ядер. У нових ноутбуках також очікуються екрани mini-LED і повернення різних портів, серед яких слот для карт SD.

Раніше ми писали про те, що інструкцію до комп’ютера Apple II продали за 20 мільйонів гривень.

Loading...

Читайте также