Разделы:

Apple

Новости

Apple оголосила війну підпільним сервісним центрам

250

21:45, 14 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія хоче самостійно ремонтувати свою техніку.

Читайте також Apple потеряла за месяц столько, сколько зарабатывала 30 лет

Ремонт робить неможливим чіп шифрування T2, яким оснащуються нові “яблучні” гаджети. Після заміни деяких компонентів в комп’ютерах цей чіп необхідно буде прив’язати до нових деталей. Програмні утиліти для цього будуть доступні тільки авторизованим центрам Apple, так що без них апарат просто не буде працювати. Таким чином Apple вирішила додатково підзаробити на своїх користувачів.

Глава відомого ресурсу по ремонту iFixit Кйл Вінс сказав журналістам The Verge, що T2 – це гільйотина Apple, яка нависає над усіма власниками Mac. Все тому, що цей сопроцесор перевіряє при завантаженні компоненти. Тепер відбутися легким заміною компонентів у сторонніх сервісах не вийде.  І хоча це плюс, так як поставити неякісні китайські компоненти не вийде, в разі заміни самостійно ноутбук перестане працювати, а доплачувати Apple за ремонт їх продукції не особливо хочеться.

Вважається, що вимога активації чіпа T2 стосується заміни дисплея, материнської плати, корпуси, датчика відбитків пальців на MacBook Pro, а також материнської плати і флеш-накопичувача на iMac Pro. По суті, це всі необхідні компоненти для коректної роботи апарату.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...