Разделы:

Apple

Фоторепортаж

Apple показала інтер’єр свого першого магазину на воді

20

11:00, 10 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Apple повідомила, що 10 вересня відкриє у Сінгапурі свій перший магазин на воді. У блозі компанії опублікували фотографії інтер’єру.

Магазин розташований у бухті Marina Bay біля готелю і казино Marina Bay Sands. Він являє собою скляний купол, що складається зі 114 частин, з’єднаних десятьма вертикальними стійками. У компанії підкреслили, що це перша у своєму роді споруда, пише maximum.fm

Apple показала інтер'єр свого першого магазину на воді - фото 424518

На внутрішній стіні сфери є перегородки, які створюють тінь і те, що Apple називає «ефектом нічного освітлення». У верхній частині сфери розташований окулус, що пропускає сонячне світло. Крім торгового залу з усіма звичайними гаджетами, під куполом є відеоекран і зона відпочинку, де можна проводити виступи та лекції. На підводному рівні магазину розташований перший підводний зал засідань, де підприємці і розробники, зацікавлені в навчанні і консультуванні, можуть зустрітися з членами команди Apple.

Читайте також:В Apple назвали дату презентации новых iPhone

Створений у співпраці з агентством Foster + Partners Apple Marina Bay Sands стане третім магазином компанії в Сінгапурі. Там працюватимуть 148 осіб, які в цілому говорять на 23 мовах світу.

Охочі відвідати магазин у день відкриття повинні забронювати час на сайті. У зв’язку з пандемією в Сінгапурі працюють обмеження за кількістю відвідувачів публічних закладів та дистанції між ними.

Apple показала інтер'єр свого першого магазину на воді - фото 424516

Apple показала інтер'єр свого першого магазину на воді - фото 424517

Apple показала інтер'єр свого першого магазину на воді - фото 424520

Apple показала інтер'єр свого першого магазину на воді - фото 424519
Loading...

Читайте также