Разделы:

iphone

Новости

Apple відреагувала на серйозні проблеми iPhone Х

155

18:45, 12 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Користувачі iPhone X зіткнулися з масовою проблемою сенсорного екрану, який без видимих причин перестає реагувати на дотик, а в деяких випадках реагує без дотиків. Apple проблему визнала і зробила офіційну заяву з цього приводу.

Читайте також iPhone на зарядке заказал хозяйке президентский люкс

orig

Всім власникам iPhone X з проблемними екранами Apple зробить безкоштовний ремонт. Але це стосуватиметься виключно фізично непошкоджених дисплеїв, тому якщо на дисплеї будуть тріщини або відколи, то безкоштовну заміну екрану не проводитимуть. Для участі в програмі з моменту придбання iPhone X має минути не більше трьох років, тобто діятиме вона ще 2 роки.

Інша проблема стосується твердотільного накопичувача MacBook Pro з 13-дюймовим екраном без тач-бару, вироблених з червня 2017 року по червень 2018-го. Власники пристроїв з 128 ГБ або 256 ГБ SSD зіткнулися з проблемою, яка може призвести до збоїв при збереженні і навіть повної втрати даних.

apple-macbook-pro-13-touch-bar-mid-2017-09

Рішенням проблеми є безкоштовна процедура поновлення мікрокода контролера SSD дисків, яка призведе до неминучого форматування даних, то перш ніж звертатися до сервісу, дані необхідно зберегти на зовнішньому ресурсі – за їх втрату Apple відповідальності не несе.

Оскільки в Україні техніка Apple представлена неофіційно, а лише через посередників, то вищеописані проблеми українцям доведеться вирішувати в приватних сервіс-центрах за гроші.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...