Разделы:

Apple

техно

Apple виправить суттєвий недолік в новій версії iOS

59

9:30, 11 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Apple випустила другу бета-версію фірмової прошивки iOS 13.6, і ентузіасти вже вивчили нововведення, які очікують користувачів найближчим часом. Як виявилося, незабаром власники iPhone зможуть позбутися давно відомої проблеми мобільної ОС, яка часто забиває пам’ять гаджета.

У актуальних версіях прошивки апдейти системного програмного забезпечення завантажуються у фоновому режимі – користувач може лише вибрати між автоматичною і ручною установкою викачаних пакетів, пише maximum.fm

При цьому файли прошивки, «вага» яких у деяких випадках становить понад гігабайта, займають вільне місце у пам’яті пристрою. Згідно з витоком, з виходом iOS 13.6 у налаштуваннях смартфона з’явиться пункт, який дозволить скасувати не тільки автоматичну установку, але і завантаження оновлень.

Він дратує усіх: Apple виправить суттєвий недолік в новій версії iOS - фото 409363

Крім економії вільного простору, таке рішення дозволить розвантажити мережевий інтерфейс смартфона, скасувавши обов’язкове завантажування «важких» файлів у невідповідний час. Відзначається, що опція автоапдейт як і раніше буде активована за замовчуванням.

Читайте також: Загадочное явление на Сатурне: ученые разгадали тайну

Для її вимкнення потрібно перейти у Налаштування, потім в меню «Основні» – «Оновлення ПЗ» і вибрати параметр «Налаштувати автоматичне оновлення». Відповідний перемикач в екранному меню з’явиться з виходом стабільної версії iOS 13.6.

Теги:

Loading...

Читайте также