Разделы:

Apple Watch 4

Суспільство

Apple Watch 4 врятував життя пенсіонерові

73

16:30, 11 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Ми вже неодноразово писали, що деякі нові функції розумного годинника Apple Watch Series 4, допомогли користувачам у небезпечних для життя ситуаціях. Нещодавно трапився ще один такий випадок, коли ґаджет буквально врятував життя власникові, пише 24tv.ua

Як пише видання NRK, нова функція визначення падінь врятувала життя норвезькому пенсіонерові. 67-річний Торалв Остванг впав у ванній, і на той час він був вдома сам. В результаті падіння він пошкодив череп.

Читайте також: В Полтаве за ночь подожгли шесть автомобилей

Як допоміг смарт-годинник. Apple Watch нового покоління має функцію, що фіксує падіння користувача. Якщо його власник не реагує протягом хвилини, що годинник сам надсилає повідомлення у швидку.

Так трапилось і у цьому випадку. Як розповіли працівники швидкої, коли вони прибули на виклик – Остванг був без свідомості та стікав кров’ю.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.